Registrační formulář
Registrace je velmi snadná: vyplňte prosíme údaje níže. Tučně zvýrazněné položky musí být vyplněny. Tyto údaje můžete kdykoliv změnit. V případě problémů s registrací prosíme kontaktujte správce: mujbonus@xerox.com.


Přístupové jméno:
Heslo:
  Ověření hesla:


Zaměstnání
Jsem zaměstnanec Jsem OSVČ
Odměny získané výměnou za body nasbírané v rámci Loyalty programu mohou podléhat odvodu zálohy na daň z příjmů ze závislé činnosti. Tuto zálohu na daň za Vás společnost Xerox řádně odvede. Nicméně dle české legislativy Vám může vzniknout povinnost podat přiznání k dani z příjmů fyzických osob. Společnost Xerox je připravena Vám za tímto účelem na základě Vaší žádosti vystavit a zaslat Vám potvrzení o zdanitelných příjmech. Doporučujeme proto v této souvislosti kontaktovat účetního či daňového poradce. Hodnota odměny získané výměnou za body nasbírané v rámci Loyalty programu může podléhat dani z příjmů fyzických osob, odvodu pojistného na sociální zabezpečení a zdravotní pojištění a DPH. Vypořádání těchto případných daňových a pojistných povinností je v plném rozsahu na Vás. Doporučujeme proto v této souvislosti kontaktovat účetního či daňového poradce.


Kontaktní osoba

Jméno:
Příjmení:
e-mail:
Telefon:
Datum narození: Vaše foto:

Ulice a č.p.: Město:
PSČ:
 
Jsem reseller
 
Souhlasím s pravidly věrnostního programu Můj bonus Xerox. Pravidla

Adresa zaměstnavatele
Název firmy:
Sídlo mé pobočky:

Dárky mi posílejte na tuto adresu

nebude-li vyplněna, budou použity údaje výše.

Jméno a příjmení: Ulice a č.p.:
Město: PSČ:
Zájmy
Auto, moto
Čtení
Domácnost
Elektronika a příslušenství
Filmy a hry
Foto
Hudba
Mobilní telefony
Móda a doplňky
Počítače a příslušenství
Poukazy
Sport
Spotřebiče
Zahrada a dílna
Zdraví a krása

Prohlašuji, že všechny uvedené údaje jsou pravdivé a zavazuji se bez zbytečného odkladu nahlásit prostřednictvím tohoto portálu veškeré změny v těchto údajích jakož i změny jiných okolností rozhodných pro daň z příjmů. V případě, že mnou uvedené údaje nejsou/nebudou pravdivé nebo aktuální, jsem obeznámen/a s tím, že společnosti XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o. může vzniknout škoda, mimo jiné například ve výši případných sankcí uložených příslušnými orgány státní správy vyplývající ze skutečnosti, že se společnost Xerox v plném rozsahu spolehla na správnost a aktuálnost mnou poskytnutých údajů, a tuto škodu nahradím.

Potvrzení o správnosti údajů a udržení jejich aktuálnosti.